Czy warto wynająć samochód dostawczy do przeprowadzki?

Czy warto wynająć samochód dostawczy do przeprowadzki?

 

Odwieczny problem przeprowadzek.. Ogrom rzeczy, mało czasu i brak transportu to namiastka tego co nas czeka podczas tego przedsięwzięcia. Często nie jesteśmy zorganizowani, a co gorsza – przygotowani. Nasz samochód osobowy może mieć niewystarczająco dużo miejsca do przewozu przedmiotów i jesteśmy zdani na osoby trzecie.

 

Czy przeprowadzka aby na pewno musi być kłopotliwa?

 

Jeżeli tylko dobrze się zogranizujemy i przygotujemy na wszelkie zdarzenia – przeprowadzka nie musi być wcale taka kłopotliwa!

Pamiętajmy żeby zaplanować wszystko po kolei!

 

Transport!

 

Każdy, kto zmienia mieszkanie chciały, żeby przeprowadzka minęło szybko i bezproblemowo. Dlatego znaczna część z nas decyduje się na wynajem samochodów dostawczychlub firm przewozowych.

 

Co jest korzystniejsze?

 

Wszystko zależy tak naprawdę na czym nam zależy. Jeżeli mamy pieniądze i nie mamy czasu aby zająć się przeprowadzką – zdecydowanie wybierzemy drugą opcje. Firma zajmie się wszystkim i problem z głowy. Nie będziemy musieli się wtedy zamartwiać ponieważ powierzymy to osobom, które znają się na tym najlepiej.

...ale niestety często nie możemy sobie pozwolić na takie koszta – tymbardziej podzczas przeprowadzki gdy każdy pieniądź jest cenny!

Średnia cena usługi firmy przeprowadzkowej potrafi wynosić nawet do 130 zł za godzinę!

 

Co wtedy?

 

Z pomocą przychodzi nam wtedy wypożyczalnia samochodów dostawczych.
Na rynku widnieje mnóstwo firm zajmujących się wynajmem aut. Ceny i warunki są często odmienne. Możemy także wypożyczyć samochód od osoby prywatnej.

 

Co wybrać?

 

Często, wypożyczając samochód od osoby prywatnej mamy nieco niższą stawkę niż w profesjonalnej firmie. Nie oznacza to jednak niestety 100% satysfakcji. Zwykle samochody są starsze i niekoniecznie w pełni sprawne! Warunki współpracy mogą być niejasne i chcąc zaoszczędzić nieco w naszym portfelu, ponosimy jeszcze większe koszta!

 

Jak to wygląda w wypożyczalni?

 

Profesjonalna wypożyczalnia ma jasne i klarowne warunki współpracy. Samochody MUSZĄ być w pełni sprawne, ponieważ to firma odpowiada za serwis! Mamy pewność, że samochód zostanie przekazany przez odpowieniego i kompetentnego fachowca. Dodatkowo mamy możliwość wypożyczenia akcesorii np. pasów transportowych.

 

Jaka cena?

 

Cena wcale nie musi być wysoka! Jeżeli chcemy wypożyczyć pojazd do kilku godzin to samochód dostawczy dostaniemy już za 99zł! Jednak największą zaletą wynajmu jest fakt, że możemy mieć auto do dyspozycji przez cały okres wypożyczenia! Nie martwimy się wtedy o każdą dodatkową godzinę i możemy spokojnie brać się do przeprowadzki :-)

 

Wnioski

 

Reasumując. Przeprowadzki nigdy nie są łatwe, ale możemy sobie je skutecznie ułatwić! Możemy zaoszczędzić czas i pieniądze wybierając odpowiednią dla nas opcję ;-) Osobiście życzymy wszystkim bezproblemowych i przyjemynych przeporwadzek!

Wypożyczalnia24.net © 2019 | Polityka prywatności

Menu