Wypożyczalnia samochodów

Prospectrent.pl to część PROSPECT GROUP Sp. z o.o. W skład PROSPECT GROUP Sp. z o.o. wchodzą 4 podmioty powiązane kapitałowo tworzące Grupę PROSPECT Sp. z o.o. Działamy na terenie Całej Polski i Europy świadcząc usługi zarówno osobom prywatnym, instytucjom jak i firmom.


Jesteśmy na rynku od 2007 roku. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów stale inwestujemy w rozwój i stan techniczny naszych samochodów. Każdy z samochodów przyjechał do nas prosto z salonu i jest na bieżąco serwisowany.

W chwili obecnej nasza flota obejmuje 78 samochodów dostępnych w trzech lokalizacjach na terenie kraju: Jastrzębie-Zdrój – centrala, Poznań, oraz Warszawa. Świadczymy usługi dostawy samochodu prosto pod drzwi klienta, a także dowozu na lotnisko (Okęcie, Pyrzowice, Modlin, Ostrawa) zarówno samochodami osobowy jak i naszymi 9 osobowymi Renault Traffic Long czy też autobusami.


Pozostałe firmy wchodzące w skład PROSPECT GROUP Sp. z o.o.

PROSPECT RENT to wypożyczalnia samochodów oraz sprzętu budowlanego działająca na terenie całej Polski oferująca dostawę zarówno samochodów jak i maszyn do klienta.

Zajmujemy się wynajmem zarówno samochodów osobowych (w tym 9 osobowych) jak i dostawczych, a także wynajmem specjalistycznego sprzętu budowlanego (piaskarki, myjki wysokociśnieniowe, zwyżki).

PROSPECT MULTIMEDIA to drukarnia wielkoformatowa i agencja reklamy w jednym zajmująca się kompleksową obsługą marketingową firm, a także kreowaniem wizerunku w sieci.

Firma posiada sprzęt najwyższej europejskiej klasy w połączeniu z działem graficznym oraz programistycznym, który tworzą pasjonaci pozwala nam świadczyć usługi według światowych standardów.

CAPITALSAFETY.COM.PL to internetowy sklep ze sprzętem ochrony indywidualnej oraz systemami ochrony przed upadkiem zarówno poziomymi jak i pionowymi.

Firma oferuje produkty światowego lidera w dziedzinie zarówno systemów jak i środków ochrony przed upadkiem pod markami DBI SALA oraz PROTECTA należącymi obecnie do firmy 3M.

PROSPECT GROUP to firma o zasięgu europejskim świadcząca usługi prac z wykorzystaniem bezpośredniego dostępu linowego.

Główny profil działalności firmy to zabezpieczenia antykorozyjne stali i betonu, a także kompleksowe usługi związane z remontem konstrukcji stalowych oraż żelbetowych (kominy, maszty, silosy)

Wypożyczalnia24.net © 2019 | Polityka prywatności

Menu